INTENCJE MSZY ŚW.12-18.08.2018r.

7:00-Za+Henrykę i Stanisława Wsołków;
18:00-Dziękczynno błagalna: W 6-tą roczn. urodzin Łucji;

18:00-Za+Stanisławę Rosa, Mariannę i Antoniego Rosa;

Czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:
8:00-Za+Wojciecha Tyrkę, żonę Marię, synów Stanisława i Jana, córkę Marię; 10:00-Za+Józefę Żak w 6-tą roczn. śmierci;
16:00-Dziękczynno błagalna: W Bogu wiadomej rodziny;

18:00-Za+Stefanię Tyrała w 13-tą roczn. śmierci;

Sobota
8:00- Od Róży Mężów naszej Parafii: Dziękczynno błagalna: Dla Ks. Proboszcza z okazji imienin;
18:00-Od Róży Kobiet naszej Parafii: Dziękczynno błagalna: Dla Ks. Proboszcza z okazji imienin;

NIEDZIELA:
8:00-Dziękczynno błagalna: W 35-tą rocznicę małżeństwa Stanisławy i Tomasza i całą Ich rodzinę;
10:00-Dziękczynno błagalna: W 1-szą roczn. małżeństwa Angeliki i Ryszarda Cichopek;
16:00-Za+Annę i Franciszka Tyrkę, córkę Krystynę;

19 Niedziela zwykła – 11.08.2019 r.

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Klary, dziewicy.

We wtorek – święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej. W parafii w Liszkach będzie kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.00 – msza święta, litania loretańska, różaniec fatimski i procesja maryjna ze świecami wokół kościoła. Zapraszam do licznego udziału w tym nabożeństwie pokutnym, aby przebłagać Boga i Maryję za wszystkie bluźnierstwa i zniewagi szczególnie z ostatnich miesięcy.

W środę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana, męczennika.

W czwartek – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu wszystkie msze święte w naszej parafii będą odprawiane jak w niedziele.

W sobotę – święto św. Jacka, kapłana, patrona archidiecezji krakowskiej.

Dzisiaj nasi pielgrzymi uczestniczący w Krakowskiej Pieszej Pielgrzymce wchodzą na Jasną Górę.

Wszystkim odpoczywającym i pracującym życzymy wielu łask Bożych.

INTENCJE MSZY ŚW.5-11.08.2019r.

18:00-Za+Wawrzyńca Kurpan z rodzicami;

7:00-Za+Adama, Józefę, syna Jana Grzesiak;

18:00-Za+Jana Sotwin;

7:00-Za+Jana, Natalię Kromka, syna Stanisława;

18:00-Za+Andrzeja Wsołka w roczn. śmierci;

Sobota
8:00-Za+Józefa Jachymczyka w pierwszą roczn. śmierci, zonę Zofię;

NIEDZIELA:
8:00-Za+Stanisława Lusinę, żonę Janinę, rodziców Macieja i Annę;
10:00-Dziękczynno błagalna: W45-tą roczn. małżeństwa Zofii i Kazimierza Dul;
16:00-Za+Józefa i Helenę Wsołek, Władysława Rożek;

18 Niedziela zwykła – 4.08.2019 r.

Dzisiaj przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana, patrona proboszczów.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a w zakrystii przyjmujemy intencje mszalne na wrzesień.

Jutro o godz. 18.00 – msza święta wotywna o Duchu Świętym.

We wtorek – święto Przemienienia Pańskiego.

W środę o godz. 6.00 rano z kościoła w Liszkach na Jasną Górę wyruszy grupa pielgrzymkowa z naszego dekanatu. Zapisy na  pielgrzymkę będą jeszcze dziś od godz. 17.00 – 20.00 oraz jutro i we wtorek od godz. 18.30 – 20:00 w sali przy plebanii.

W czwartek – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

W piątek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

W sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

Składamy serdeczne podziękowanie kierowcom, którzy podczas mszy świętej w ubiegłą czwartek złożyli dar na zakup pojazdów dla misjonarzy. Na konto MIVA Polska zostało przekazane z naszej parafii 503 zł.

Niech Pan Bóg obficie błogosławi wszystkim rolnikom, pielgrzymom oraz odpoczywającym na wakacjach
i urlopach.

PROBOSZCZ

ks.  Jacek Strzelecki E.c.

wyśw. 1988

Kontakt: